Click here to Close

Important Advisory regarding Consular ServicesInformuojame, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją Lietuvoje ir Indijos Vyriausybės sprendimu dėl Covid-19 šiuo metu yra stabdomas vizų išdavimas į Indijos Respubliką. Indijos vizų išdavimo centras laikinai nedirba.

Dėl vizos ir kitų susijusių klausimų rekomenduojame kreiptis į Indijos ambasadą Varšuvoje.

Indijos ambasados visą parą budintis telefonas +48 22 54 00 000

el. paštas: cons.warsaw@mea.gov.in

Now E Visa to India Service can be availed at BLS Indian Visa Application Centre.

Updates and Notices

  • भारतकाराजदूतावास, वार्सा
    Embassy of India, Warsaw
    ***
    IndijosambasadaVaršuvoje informuoja, kad užsieniečiams, keliaujantiems į Indijos Respubliką, griežtai draudžiama į šalį įsivežti satelitinius telefonus "Thuraya" arba "Irridium". Asmenims, besinaudojantiems arba gabenantiems minėtus satelinius telefonus Indijos teritorijoje, gali grėsti baudžiamoji atsakomybė pagal Indijos Respublikos įstatymus.
  • Since April 1, 2017 Government of India decided to issue Tourist and Business Visas with five years validity on regular basis to each applicant applying for these type of visas. "Public Advisory"
Read details
SVARBUS PRANEŠIMAS
Atliekame ir teikiame "e-Tourist Visa" išdavimo paslaugas.

Indijos Ambasada Lenkijoje ir Lietuvoje informuoja, kad turistiniais tikslais 90 d. galima praleisti vienos viešnagės metu Indijoje, kurioms praėjus, būtina kirsti valstybės sieną.
Dėl papildomos informacijos ir galimybės vėl apsilankyti šalyje reikia kreiptis į oro uosto pasienio tarnybą arba susisiekti su FRRO (Foreigner Regional Registration Office) departamentu.

Aptarnaujame individualius asmenis, grupes bei specialistus

VIZŲ TARNYBA

Įmonė Visa Processing Services (BLS Detectives ltd. padalinys) yra išskirtinai patikimas Indijos ambasados Lenkijoje partneris, atliekantis administracines procedūras dėl Indijos vizų išdavimo.

Kreipiantis iš Lietuvos, šioje svetainėje Jums pateikiame naujausią informaciją bei nurodymus susijusius su procedūromis Indijos vizai gauti.

Prieš pildant ir pateikiant prašymo formą Indijos vizai gauti, prašome pareiškėjus perskaityti ir susipažinti su nurodymais: dėl vizų tipo, reikalavimų nuotraukoms, dokumentų pateikimo bei vizų kainų.

Mūsų darbas yra administracinio pobūdžio, todėl mes negalime garantuoti, kad Jums bus išduota Indijos viza. Už vizos išdavimą yra atsakinga ir priima galutinį sprendimą tik Indijos ambasada Lenkijoje.

Pareiškėjai yra atsakingi už jų pateikiamas prašymo formas Indijos vizai gauti. Bet kokie suklastoti dokumentai arba klaidinantys faktai, kita neteisingai pateikta informacija gali turėti įtakos vizos išdavimui.

TOP